najlepsze gry online

Adventure Quest Worlds

Adventure Quest Worlds jest grą z gatunku MMORPG, autorstwa tego samego zespołu deweloperskiego, który stoi za pierwszym Adventure Quest. Wersja „Worlds” jest o wiele, ale to wiele większa od poprzednika, posiada zaimplementowaną walkę w czasie rzeczywistym, spore uniwersum i możliwość interakcji z innym graczami. Zarówno fani pierwowzoru, jak i nowi gracze znajdą coś dla siebie w Adventure Quest Worlds.

Świat przygód
Styl graficzny, bardzo przypomina pierwszego Adventure Quest’a. Grafika jest bardzo kreskówkowa, kolorowa i jasna, choć zdarzają się czasem różne błędy z wyświetlaniem. Walka została generalnie rzecz biorąc zaprojektowana na nowo. Nie ma już walk na tury z osobnymi ekranami walk, tylko potyczka ma miejsce w tym samym świecie, co reszta graczy w czasie rzeczywistym. Oczywiście inni gracze mogą obserwować i brać udział w walkach. Ta część gry jest generalnie szybko i większa ilość zdolność się uaktywnia tuż [...]

Najlepsze gry przeglądarkowe

Masz ochotę na najlepsze gry przeglądarkowe? Najciekawsze z nich, zero pobierania i tylko kilka klików, by móc zagłębić się w arcyciekawy, wirtualny świat w oknie Twojej przeglądarki.

Battlestar Galactica Online
Battlestar Galactica Online jest science-fiction grą przeglądarkową, gdzie wcielamy się w gwiezdnego pilota jednej z dwóch frakcji – wyniszczonej ludzkości lub robotycznych Cylonów. Gra została oparta na serialu Battlestar Galactica i cały świat, zarówno statki, postacie i wygląd, został wzięty z tej starszej, telewizyjnej produkcji.

Gra zaczyna się od samouczka, w którym dowiadujemy się o fabule i mechanice gry. Mamy tam za zadanie nauczyć się sterowania i poruszania się w kosmosie. Po ukończeniu tej części gry, możemy spersonalizować wygląd początkowej postaci jak i wybrać nasz początkowy statek. W miarę rozwoju w grze i wykonywania kolejnych misji, zdobywamy surowce potrzebne do zakupu lepszego sprzętu i pojazdów kosmicznych. Pojazdy są [...]

Grand Fantasia

Grand Fantasia jest jedną najciekawszych gier rpg i mmorpg, stworzoną w stylu manga i anime. Przed nami, stoi otworem wielki i kolorowy świat, możliwość wspólnych podróży z własnym „duszkiem” towarzyszem oraz dzielenie przygód z innymi graczami z całego świata.

Wielka Fantazja
Jak inne najlepsze gry rpg, Grand Fantasia, zaczyna się od tworzenia naszej postaci, którą będziemy przemierzać bogaty świat gry. Podczas całego procesu tworzenia postaci, możemy wybierać, spośród wielu różnych fryzur, oczu, koloru włosów oraz skóry. Jeśli chodzi o wybór postaci, dokonujemy wyboru dopiero po osiągnięciu poziomu 5. Dość szybko osiągając poziom 5-ty, możemy podziwiać dostępne klasy postaci; są one raczej standardowe – mamy czy to szybkiego i zwinnego DPSa, Warlord’a czy też zbliżonego do Rogue z Wow’a, Darkstalker’a. O wszystkim klasach, możesz poczytać poniżej „podsumowania”.

Jeśli macie za sobą grę w różnego rodzaju, najlepsze gry mmo, to [...]

Najlepsze gry dla dziewczyn

Najciekawsze i najlepsze gry dla dziewczyn, ale nie tylko. Przedstawiamy zestawienie ciekawych i wciągających gierek, które spełnią wasze oczekiwania i zapewnią nie jedną chwilę frajdy i zabawy.

Movie Star Planet
Movie Star Planet oferuje nam, wspaniałą okazję wcielenia się, w wirtualną gwiazdę filmową i tworzenie własnych filmów. W ten sposób, możemy pochwalić się naszą produkcją z ludźmi z całego świata. Poza tym, możemy zapraszać innych, wirtualnych graczy do swoich filmów, kupować ubrania i zarabiać wirtualne pieniądze.

Najważniejszy punkt Movie Star Planet to unikalna możliwość kręcenia własnych, wirtualnych filmów z udziałem tworzonej w grze postaci; możemy zapraszać także naszych znajomych i ich wirtualne gwiazdy by w ten sposób stworzyć znakomity film. Jest możliwość żeby przyjaciele nagrywali własne dźwięki do Twojego filmu. Kiedy już stworzymy nasz wymarzony film, możemy go zaprezentować poprzez przyciśnięcie „wyślij do przyjaciół” by w ten sposób [...]

Najlepsze gry online

Najlepsze gry online i to za darmo. Przedstawiamy najlepsze spośród gier do pobrania, będące jedynymi w swoim rodzaju produkcjami; wysoka jakość i znakomita zabawa.

League of Legends
League of Legends to gra, w której, drużyny liczące po pięciu graczy staje naprzeciwko siebie i próbuje zniszczyć się nawzajem, zrównując z ziemią bazy przeciwników. Aby wykonać to zadanie, potrzebna jest jak najlepsza współpraca pomiędzy poszczególnymi członkami graczami, zniszczenie po drodze obcych bohaterów, potworów oraz wieżyczek strażniczych.

Po zalogowaniu się do gry i dołączeniu się do rozgrywki, wybieramy na jedną mapę jednego z dostępnych herosów. Po odblokowaniu, ich łączna ilość wynosi ponad 90 i liczba ta, co aktualizację wzrasta. Przed rozpoczęciem gry musimy jeszcze wybrać dla naszej postaci dwa czary przyzywające i runy. Runy jednak dostępne są dopiero po ich uprzednim zdobyciu przechodząc gry. W trakcie rozgrywki, zabijając potwory zyskujemy punkty [...]

Drakensang online – Najlepsza gra online na przeglądarkę

Drakensang Online to jedna z ciekawszych gier darmowych gier mmorpg, związana luźno z popularną serią gier Dark Eye. Walka z potworami, odkrywanie opanowanego przez zło świata, przygody i wiele innych. Głównym zadaniem gracza jest – niczym w grach z serii Diablo – przemierzenia świata, wykonywanie rozmaitych zadań jak i rozwój głównego bohatera.

Diablosang Online
Wchodząc do świata Drakensang należy się przygotować na wejście do klasycznego, bardzo dobrze znanego świata fantasy, który jeszcze mieliśmy okazję widzieć w grach czy opowieściach z serii Dungeons & Dragons. W grze przemierzamy świat zwany Duria i mechaniką tytuł ten przypomina klasyczne już tytuły takie jak Torchlight czy Diablo 2. Choć na rozgrywkę składa się głównie chodzenie z punktu A do punktu B, przy czym naszym zadaniem zazwyczaj jest zabicie określonej ilości potworów bądź zebranie iluś tam przedmiotów. Podczas przygody gracze będą używać różnego [...]