Najlepsze gry dla dziewczyn

Najciekawsze i najlepsze gry dla dziewczyn, ale nie tylko. Przedstawiamy zestawienie ciekawych i wciągających gierek, które spełnią wasze oczekiwania i zapewnią nie jedną chwilę frajdy i zabawy.

Movie Star Planet
Movie Star Planet oferuje nam, wspaniałą okazję wcielenia się, w wirtualną gwiazdę filmową i tworzenie własnych filmów. W ten sposób, możemy pochwalić się naszą produkcją z ludźmi z całego świata. Poza tym, możemy zapraszać innych, wirtualnych graczy do swoich filmów, kupować ubrania i zarabiać wirtualne pieniądze.

Najważniejszy punkt Movie Star Planet to unikalna możliwość kręcenia własnych, wirtualnych filmów z udziałem tworzonej w grze postaci; możemy zapraszać także naszych znajomych i ich wirtualne gwiazdy by w ten sposób stworzyć znakomity film. Jest możliwość żeby przyjaciele nagrywali własne dźwięki do Twojego filmu. Kiedy już stworzymy nasz wymarzony film, możemy go zaprezentować poprzez przyciśnięcie „wyślij do przyjaciół” by w ten sposób zacząć go promować – być może stanie się jednym z najpopularniejszych wśród wszystkich użytkowników Movie Star Planet? Oprawa gry ma przyjemne kolorowy, w grze jest dużo mody, ubrań i różnych dodatków jak możliwość zakupu wirtualnych zwierzaków.

Movie Star Planet to gra dla wszystkich, których interesują najlepsze gry dla dziewczyn za darmo; oferuje dobrą zabawę i możliwość poznania osób z całego świata. Możemy w niej tworzyć własne filmy, rozmawiać z innymi ludźmi (w bezpieczny sposób), poza tym możemy grać w mini gry i promować nasze filmy.

CityVille
CityVille to bardzo popularna gra dostępna na facebooku, dająca nam możliwość tworzenia budynków, zbierania czynszów i generalnie rozwoju miasta. Gra posiada rozbudowane elementy interakcji z innymi osobami, dlatego możemy pomagać sobie nawzajem i rozmawiać z przyjaciółmi podczas gry.

Budujemy miasto! W grze mamy dostępną, całą masę rożnego rodzaju budynków; od małych domków, farm, budynków do budynków biznesowych. Na szczęście, w grze jest dostępny samouczek, który wszystko nam wyjaśnia, tak by skupić całą naszą uwagę na zabawie. Ważną częścią gry są przyjaciele, którzy mogą nam pomagać dostarczając niezbędne elementy konstrukcyjne, czasami bardzo rzadkie i bardzo potrzebne. Od czasu do czasu zbieramy pieniądze i surowce, potrzebne do dalszego inwestowania. Gra ma przyjemną i bardzo kolorową grafikę, bardzo prostą obsługę, przez co możemy bez problemowo zając się grą, a nie walką z niezrozumiałymi opcjami czy dodatkami.

CityVille to świetna gra, do której mamy łatwy dostęp przez facebook’a, wystarczy tylko ją uruchomić i możemy z miejsca możemy rozpocząć zabawę w budowanie miasta oraz zapraszanie znajomych. W tej chwili to jedna z najpopularniejszych gier na świecie z dziesiątkami milionów graczy z całego świata.

Sims Social
Simsy – kto nie kojarzy tej znakomitej serii gier? Sims Social to gra dostępna na facebooku i zarazem wariacja Simsów, w nowej oprawie, z nowymi dodatkami i rozbudowanymi możliwościami interakcji z ludźmi z całego świata.

Kontrolujemy własnego sima i robimy praktycznie to samo, co w innych grach serii, oczywiście zmodyfikowana – zbieramy pieniążki, wykonujemy pracę w ogrodzie i zbieramy punkty doświadczenia. Nasz sim, może być ubrany tak jak chcemy i nasz cel to kupowanie gadżetów, wyposażenia domu, hodowanie w ogródku nowych roślinek czy randkowanie z innymi simami. Oczywiście możemy zapraszać wirtualnych znajomych, pomagać im i odwiedzać w dowolnym momencie podczas gry. Kontrola nad simem jest dziecinnie prosta i bardzo podobna do poprzednich wersji.Gra ma przyjemną grafikę, przypominająca pierwsze części serii, dlatego choćby z tego powodu rozgrywka, należy do bardzo przyjemnych.

Sims Social ma aktualnie powyżej 10 milionów fanów na całym świecie, spędzających czas na zabawie ze swoimi znajomymi. Czy warto spróbować? Jeśli ktoś kocha serie gier Sims, warto spróbować; gra jest darmowa i niezobowiązująca.

FarmVille
FarmVille to bardzo ciekawa i warta uwagi gra, dostępna na facebook’u. Warto zagrać i sprawdzić jak to fajnie być farmerem, przynajmniej w wirtualnym wydaniu; roślinki, zwierzaki i miliony graczy, również posiadający farmy podobne do naszych, a które możemy odwiedzić za sprawą kilku „klików”.

W FarmVille zarządzamy farmą, a więc czeka nas sadzenie różnych roślin, hodowla zwierząt i zbieranie plonów; podobnie jak inne gry na facebook’u posiada przede wszystkim bardzo rozbudowane elementy interakcji z innymi ludźmi – wysyłamy i otrzymujemy prezenty, pomagamy też innym farmom, choć w ograniczonym zakresie. Mamy małą postać w grze, którą możemy zmodyfikować wedle uznania – choćby wybierając lepsze ciuchy. Postacią poruszamy się po naszej farmie klikając i wykonując wszystkie czynności składające się na nasz farmowy biznes. Gra ma bardzo kolorową grafikę i wygląda bardzo sympatycznie; oprawa stoi na najwyższym poziomie, a sama gra należy do łatwych do opanowania – nie powinno być żadnych kłopotów ze sterowaniem czy wykonywaniem jakiś zadań.

FarmVille to kolejny hit liczony w milionach graczy na całym świecie i następny flagowy produkt firmy Zynga. Hodowanie zwierzaków, własny ogródek i wirtualne zarządzenie farmą w ogóle, to bardzo nałogowe zajęcie. Ciężko oderwać się od zarządzania naszą farmą…

Gardens of Time
Gardens of Time oferuje unikalną zabawę w „znajdź obiekt”, na wielu dostępnych poziomach. Jako że to gra logiczna, musimy nieco pogłówkować, a konkretnie mieć dobre oko i inteligentnie znaleźć, góry określony obiekt, spośród innych.

Fabuła gry jest prosta; podróżujemy w czasie i zbieramy różne przedmioty, z różnych miejsc z przeszłości. Każdy z poziomów gry to de facto zdjęcie, z którego musimy wybrać wyznaczone przedmioty – odwiedzamy między innymi Egipt, Japonię, Chiny czy wiktoriańską Anglię. Każdy z krajów, odwiedzamy w innym okresie czasowym. Gra jest bardzo dobra na krótką przerwę i przejście kilku poziomów; charakteryzuje się prostą rozgrywką, chociaż miejscami bardzo ciężko znaleźć przedmioty – tak jakby „diabeł ogonem nakrył”, – dlatego, miejscami może być ona, sporym wyzwaniem dla graczy.

Niewiele można znaleźć gier w stylu Gardens of Time, a szczególnie na facebook’u, mogącym się kojarzyć z grami zbliżonymi do CityVille czy FarmVille. Wygląda bardzo ładnie i przede wszystkim jest grą logiczną, gdzie musimy się trochę nagłowić by przejść dany etap.

Stardoll
Stardoll to gra dla dziewczyn (głównie) i jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Polega ona na ubieraniu lalek, wyposażaniu swojego mieszkania w różne dekoracje i najważniejsze – tworzenie swoich własnych ubrań i ekskluzywnych kolekcji.

Tworzenie super ciuchów i ubieranie swojej lalki – modelki, są najważniejsze tej ciekawej grze. Najpierw trzeba się zarejestrować, co jest szybkie i proste, a potem możemy od razu zaprojektować wymarzone kreacje i wyznaczać trendy. Potem możemy pokazywać innym osobom nasze kolekcje ubrań, lalkę oraz jej apartament – możemy je dekorować jak tylko chcemy!). Możemy też ubierać naszą lalkę w najnowsze i najbardziej gorące kreacje prosto z Paryża, Mediolanu czy innych stolic mody. Jeśli nasze ubrania będą wystarczająco odjazdowe, możemy stać się najpopularniejszą osobą w grze!

Stardoll to super przygoda i możliwość tworzenia zapierających dech w piersiach kolekcji ubrań. Każdy, kto lubi, choć trochę modę, zabawę w projektowanie oraz. Wirtualny świat mody, jest na tyle zachęcający, że gra ma już ok 124 milionów ludzi z całego świata – każdy chce być najmodniejszy.

Cafe World
W Cafe World zarządzamy swoją własną, malutką restauracyjką! Gra polega przede wszystkim na obsługiwaniu klientów i usprawniania naszego biznesu; mamy możliwość wyposażenia i udekorowania naszej restauracji od podstaw, tak by sprawić radość naszej klienteli.

Serwowanie jedzenia i napojów, naszym klientom to podstawa gry, a wszystko po to by nasz biznes na siebie zarabiał. Nasza restauracja musi być dobrze wyposażona, w coraz to lepszy sprzęt i dekoracje, ale najważniejsze to jedzenie, czyli to, co w niej serwujemy. Wraz z upływem czasu mamy możliwość serwowania coraz to smaczniejszych i droższych dań by nasza restauracja stawała się coraz bardziej ekskluzywna. Gra nie wymaga od nas dużo czasu, możemy grać od kilku minut do kilkunastu, jak nam pasuje; jest przy tym bardzo przyjemna i zaprojektowana tak, by każda osoba nie miała problemów ze sterowaniem czy jakimikolwiek niejasnościami.

Cafe World to kolejna gra z facebook’a, z popularnością przekraczającą 10 milionów graczy; możemy zapraszać znajomych i pobawić się w mikro biznes gastronomiczny, ale jest to gra nastawiona przede wszystkim na zabawę, a nie symulacje. Prosta, kolorowa i przyjemna do gry, – czego chcieć więcej?

Farmerama
Farmerama to kolejna gra farmerska, umożliwiającą nam wcielenie się w rolnika z prawdziwego zdarzenia. Hodowla zwierząt, uprawianie coraz to nowych roślinek i sprzedawanie płodów rolnych to nasze codzienne zajęcie.

Praca rolnika, nie należy do prostych, ale na szczęście w Farmeramie, nie musimy się o to martwić; wszystko kontrolujemy za pomocą zwykłego klikania myszką. Podstawowym zajęciem jest uprawa jarzyn i owoców, które możemy po jakimś czasie sprzedać z zyskiem, a ten sposób zarobione pieniądze, zainwestować w sadzonki lub w inne rzeczy. Te inne rzeczy to hodowla zwierząt i budowa budynków gospodarczych wszelkiego rodzaju; nasza farma musi się rozwijać, dlatego i roślinki i zwierzaki są tak samo ważne. Gra ma prostą grafikę i przyjemne sterowanie, niczego nie powinno nam to komplikować.

Czy warto zagrać w Farmeramę? Warto. Na pewno, gra różni się od FarmVille czy innych produkcji farmerskich; FarmVille ma większy nacisk na interakcje między graczami.

Millionere City
Millionere City to gra trochę podobna do CityVille, ale jednak tylko trochę; budujemy miasto I to budynek po budynku. Pieniądze, rozwój, budowa – miasto milionerów musi zostać zbudowane z głową.

Jak w innych grach na facebooku zapraszamy znajomych, pomagając tak sobie jak i im, w osiągnięciu swoich celów. Oczywiście możemy też się z nimi komunikować, wysyłać im prezenty + robić wszystko to, co w typowych grach na tym portalu społecznościowym. Millionere City jest prosta w obsłudze, a sama gra jest bardzo przyjemna; ciągle wszystko krąży się wokół pieniędzy, zarabiania i inwestowania. Budowanie drapaczy chmur, budynków usługowych, ulic, apartamentowców czy barów, restauracji – w grze jest mnóstwo różnych budynków, a każdy z nich, należy do istotnych ze względu na zarobek. W końcu naszym podstawowym celem jest zostanie bogaczem!

Millionere City to dobra alternatywa wobec CityVille, ale czy jest lepsza to trudno ocenić. Na pewno nic nie tracimy sprawdzając różnice między jedną a drugą grą.

Wizard101
Zabawa w czarowanie? Wizard101 to możliwość wcielenia się młodą adeptkę magii, w świecie mocno przypominającym Harry Pottera. Nic tyko chwytać za różdżkę, czarodziejską czapkę i możemy śmiało bawić się w magię.

Gra oferuje nam wcielenie się w młodą dziewczynę lub chłopaka, który odkrywając u siebie talent magiczny, zostaje wysłany do specjalnej szkoły magicznej. Ravenwood, czyli tytułowa szkoła magii to najsławniejsza na świecie szkoła i każdy, kto choć trochę marzy o czarodziejstwie, pragnie dostać się w jej progi. Podczas gry wykonujemy różne zadania, zdobywamy przedmioty oraz punkty doświadczenia, dzięki którym nasza magia staje się coraz to bardziej potężna. Gra ma bardzo ładną kolorową grafikę, cały świat w grze jest przepełniony magią i niesamowitymi stworzeniami (jak choćby gadający koń czy hipopotam).

Wizard101 można grać od razu a sama gra nie wymaga ani ściągania, ani zbyt wielu skomplikowanych operacji przed. Magia i przygody w klimatach Harry Pottera, to bardzo interesująca propozycja dla każdego; gra ma przyjemną atmosferę i jest bardzo ładnie wykonana. To jedna z najpopularniejszych gier na świecie z milionami graczy.